Movies
Ratings
15
Architecture 101Rated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5