Movies
Ratings
747
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
PreyRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
NosferatuRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0