Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
NewtopiaRated ★ 2.5
Madö King GranzörtRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.5
Why Her?Rated ★ 3.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
The Sandman Season 1Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 2.5
Keep BreathingRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 4.0
The Great Shaman Ga Doo-shimRated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.0