Titles you rated
FriendRated ★ 2.5
American History XRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.0
Velvet GoldmineRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 0.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 1.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 2.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 2.0
The ReaderRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 1.5
CloverfieldRated ★ 2.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
HeatRated ★ 3.0