Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Project PowerRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
6 UndergroundRated ★ 3.5