Titles you rated
ArmageddonRated ★ 5.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 5.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
GoldenEyeRated ★ 5.0
The King and IRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Demolition ManRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 4.5
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 4.5
The NegotiatorRated ★ 4.5
In the Line of FireRated ★ 4.5