Titles you rated
SicarioRated ★ 3.5
Outrage BeyondRated ★ 3.0
Pale MoonRated ★ 4.0- Proof of InnocenceRated ★ 1.5
The PriestsRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 2.5
The Chronicles of EvilRated ★ 2.0
Coin Locker GirlRated ★ 1.5
Inside OutRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 4.0