Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5