Movies
Ratings
125
Enemy at the GatesRated ★ 3.0
WimbledonRated ★ 2.0
50 First DatesRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 5.0
AlienRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 2.0