Titles you rated
ConclaveRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
A Real PainRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
The Animal KingdomRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 3.0
The MuleRated ★ 4.0