Series
Ratings
50
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0- The FrogRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
The Interest of LoveRated ★ 5.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5- Five came backRated ★ 3.5
Greatest Events of WWII in ColourRated ★ 4.0
Carefree Travelers Season 1Rated ★ 4.5