Series
Ratings
64
AnotherRated ★ 2.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5
Maid Sama!Rated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5- LovesickRated ★ 3.5
- LovesickRated ★ 3.5
LovesickRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.0- Kirarin RevolutionRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Hell Girl: Two MirrorsRated ★ 3.0