Titles you rated
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 4.0
The Secret in Their EyesRated ★ 5.0
Batteries Not IncludedRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0
Last Hero in ChinaRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 4.0
The GooniesRated ★ 4.0
Happy EndRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
Perfect SenseRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
The English PatientRated ★ 4.0
AlfieRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0