Movies
Ratings
436 Castle in the SkyRated ★ 4.0 Castle in the SkyRated ★ 4.0
 KPop Demon HuntersRated ★ 3.0 KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
 KOKUHORated ★ 3.5 KOKUHORated ★ 3.5
 3670Rated ★ 3.0 3670Rated ★ 3.0
 A Useful GhostRated ★ 3.5 A Useful GhostRated ★ 3.5
 Barefoot GenRated ★ 4.0 Barefoot GenRated ★ 4.0
 Thunderbolts*Rated ★ 3.5 Thunderbolts*Rated ★ 3.5
 HappyendRated ★ 4.0 HappyendRated ★ 4.0
 Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5 Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
 Princess MononokeRated ★ 4.0 Princess MononokeRated ★ 4.0
 Frankenstein s Monster s Monster FrankensteinRated ★ 1.5 Frankenstein s Monster s Monster FrankensteinRated ★ 1.5
- A Girl Who is Afraid of Turning to StoneRated ★ 4.5
- UndercurrentRated ★ 4.5
- SLOWLYRated ★ 5.0
- InlineRated ★ 2.5
 A Pear Tree in the Star VillageRated ★ 2.5 A Pear Tree in the Star VillageRated ★ 2.5
 The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5 The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
 Pi's StoryRated ★ 2.5 Pi's StoryRated ★ 2.5
- Friends: Naki on Monster IslandRated ★ 3.5
 9Rated ★ 2.5 9Rated ★ 2.5