Titles you rated
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
MementoRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5