Movies
Ratings
364
Closer to HeavenRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 1.0
The PrestigeRated ★ 2.0
Open CityRated ★ 1.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 1.0
Black SwanRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 5.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 2.0
Toy StoryRated ★ 1.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 1.0
BattleshipRated ★ 1.0