Series
Ratings
1794
Komi Can't CommunicateRated ★ 3.5
Sayonara no MukogawaRated ★ 3.0
The Love You Give MeRated ★ 4.5
Male Copywriter, Takes Paternity LeaveRated ★ 3.0
Invert: Jozuka Hisui ToujoshuRated ★ 1.5
Reibai Tantei Jozuka HisuiRated ★ 2.0
MovingRated ★ 4.5
The Mystery DayRated ★ 3.5- クレイジーレインRated ★ 3.0
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 3.0
Love Me Like I DoRated ★ 3.5
Mr. HonestyRated ★ 3.5
Meet A Handsome SeniorRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.5
Time To Fall In LoveRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Racket BoysRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5