Series
Ratings
54
FleabagRated ★ 4.5
FleabagRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Aggretsuko Season 5Rated ★ 4.0
AggretsukoRated ★ 3.0
Aggretsuko Season 3Rated ★ 3.0
AggretsukoRated ★ 3.0
AggretsukoRated ★ 4.5
Into the Fire: The Lost DaughterRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.5
Dancing for the Devil: The 7M TikTok CultRated ★ 2.5
Ashley Madison: Sex, Lies & ScandalRated ★ 3.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 3.5