Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5
AftersunRated ★ 3.5
The LunchboxRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 1.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
Something's Gotta GiveRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
PatersonRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.0
It BoyRated ★ 2.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5