Titles you rated
The SubstanceRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
No Time to DieRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Kissing BoothRated ★ 3.5
The Kissing Booth 2Rated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 4.5