Series
Ratings
34
My DearestRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Operation LoveRated ★ 3.5
Lunch QueenRated ★ 3.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 4.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0