Titles you rated
The Full Throttle GirlRated ★ 1.5
엽기인걸 스나코Rated ★ 2.5
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 1.5- 35세의 고교생Rated ★ 1.5
- 弱くても勝てます ~青志先生とへっぽこ高校球児の野望~Rated ★ 2.0
Yuri!!! on IceRated ★ 1.0
Saving My Stupid YouthRated ★ 2.0
Overprotected KahokoRated ★ 1.5
The Story of Yamada TaroRated ★ 1.5
Last FriendsRated ★ 2.0- Dragon ZakuraRated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 1.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.0- 블랙보드 ~ 시대와 싸운 교사들 ~Rated ★ 1.5
- プライドRated ★ 5.0
Dr. STORKSRated ★ 1.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0