Movies
Ratings
15
YouthRated ★ 3.0
WonderRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5