Titles you rated
2012Rated ★ 3.0
Apollo 13Rated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 3.5
NapoleonRated ★ 2.5
The French DispatchRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5