Movies
Ratings
33
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 1.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 1.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.0