Titles you rated
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 2.5
SproutRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 2.5
- The Final SemesterRated ★ 3.5
The FriendsRated ★ 5.0
The Hill of SecretsRated ★ 4.5- WaterdropRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 2.5
NocturnalRated ★ 1.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
How to Make Millions Before Grandma DiesRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 2.0
Chief of StationRated ★ 1.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 2.5
Battle of JangsariRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 4.0