Titles you rated
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Pump up the VolumeRated ★ 1.0
8 MileRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
Jekyll & Hyde: The MusicalRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
ShineRated ★ 3.0- Les MisérablesRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 3.0