Movies
Ratings
220
CloserRated ★ 5.0
Approved for AdoptionRated ★ 4.0
Someone SomewhereRated ★ 2.0
Everybody's FineRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 5.0
The CrossingRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Isn't It RomanticRated ★ 2.5
DangalRated ★ 3.0
The Stolen YearsRated ★ 3.5
Cities In LoveRated ★ 2.0
TogetherRated ★ 2.0
Taipei ExchangesRated ★ 2.5
Love in SpaceRated ★ 1.5
Buddha MountainRated ★ 3.0
台北飄雪Rated ★ 2.5- Dive in 2013Rated ★ 3.5
The ContinentRated ★ 3.5
Love In DisguiseRated ★ 3.0- For Love or Money (2014)Rated ★ 2.0