Series
Ratings
179- Yona of the DawnRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 3.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 3.0
Too Bright For RomanceRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 4.0
My Daddy Long LegsRated ★ 4.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 1.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Your SongRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 4.0- Eyes of DawnRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.5