Series
Ratings
70
BORDER: ShokuzaiRated ★ 4.5
BORDERRated ★ 4.5
Signal SecialRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Red Eyes: Kanshi Sousa-hanRated ★ 3.0
Kansatsui AsagaoRated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 4.0
In the Next Life I Will Be SeriousRated ★ 3.0- アニメで分かる心療内科Rated ★ 3.0
- Unfair the special Code BreakingRated ★ 3.0
- Unfair: Double Meaning Yes or No ?Rated ★ 3.0
- Unfair the Special: Double Meaning -A Chain Reaction-Rated ★ 3.0
- Unfair the special Double MeaningRated ★ 3.0
UnfairRated ★ 4.5
SPEC: ShouRated ★ 4.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
SPEC: ZeroRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0