Titles you rated
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 0.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 1.5
Good DoctorRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Ms. HammurabiRated ★ 3.0
Camping ClubRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0