Titles you rated
Ant-ManRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0- Southern Superhero ShowdownRated ★ 5.0
Drug WarRated ★ 4.0
StalledRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0- Life TutorialsRated ★ 4.0
- 1%Rated ★ 3.0