Titles you rated
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
BANANA FISHRated ★ 4.0- AjinRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5- Ben 10Rated ★ 2.0
- 다큐프라임 - 킹메이커Rated ★ 1.5
- Powerpuff GirlRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0- K-ON!Rated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 1.5
Killing EveRated ★ 3.5