Titles you rated
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.5
Laurence AnywaysRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
National SecurityRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 1.0
A MillionRated ★ 2.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.0