Titles you rated
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
The Green KnightRated ★ 5.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
The Evil DeadRated ★ 5.0
My Dear EnemyRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.5
VenomRated ★ 5.0
MasterRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 4.0
DangalRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
RebeccaRated ★ 5.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0