Titles you rated
Couple or TroubleRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
The SinnerRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.0- 2 Broke GirlsRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
SlayersRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0