Movies
Ratings
940
ParasiteRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 4.5
Cold PursuitRated ★ 3.5
IdolRated ★ 3.0
BumblebeeRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
Jupiter's MoonRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 3.5
MiraiRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
One DayRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5