Titles you rated
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.5
Old PartnerRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 3.5
PocahontasRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.5- Fighter In The WindRated ★ 2.5
DrumlineRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
ActressesRated ★ 2.0
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.5
CasperRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.5