Movies
Ratings
619
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
MasterRated ★ 2.0
TwentyRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
RudderlessRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.5
Re-encounterRated ★ 4.5
Nim's IslandRated ★ 3.0
RedRated ★ 4.5
GamerRated ★ 4.0
A Single SparkRated ★ 4.5
The Perfect CoupleRated ★ 3.5
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.0