Titles you rated
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 2.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.0
BraveRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Inseparable BrosRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.5
Inside meRated ★ 3.5