Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 2.5
Pingu Season 1Rated ★ 4.0
My Strange HeroRated ★ 4.0
Dora the ExplorerRated ★ 3.5- Banzi's Secret Diary Season 1Rated ★ 4.5
GBRB: Reap What You SowRated ★ 5.0
Just an ExcuseRated ★ 5.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 2.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0- Twin Princess of Wonder PlanetRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Ending AgainRated ★ 3.5
The Best EndingRated ★ 4.0
Flower Ever AfterRated ★ 4.0- Spellbound! Magical Princess LilpriRated ★ 5.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
True BeautyRated ★ 2.0- Squid Girl!Rated ★ 4.0