Series
Ratings
53
The WitcherRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
11.22.63Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Recipe for HappinessRated ★ 3.0- Push and Out of PrisonRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
The PacificRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
HouseRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0