Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 1.5
HappyendRated ★ 2.0
Gintama: The FinalRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.5
All We Imagine As LightRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.0
Gintama on Theater 2D: Ikkoku Keisei-henRated ★ 3.0- Gintama On Theater 2D Baragaki-henRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
RipplesRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
My Hero Academia: You're NextRated ★ 3.0
Speak No EvilRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 5.0