Series
Ratings
129
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Fire ForceRated ★ 2.5
Voice season1Rated ★ 1.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 1.5
Yowamushi PedalRated ★ 2.5
The PenthouseRated ★ 1.0
The Morose Mononokean IIRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.0
My NameRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 2.0
VIPRated ★ 2.0
LIFERated ★ 1.5- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5