Titles you rated
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 2.0
The Last 10 YearsRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5- WonderlandRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.0
Fantastic PlanetRated ★ 4.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Johnny ExpressRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
A ManRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5