Series
Ratings
108
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 1.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 2.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.5
Generation KillRated ★ 4.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 0.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
Ossan's LoveRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
D.P.Rated ★ 3.5
ChihayafuruRated ★ 3.5
Joker GameRated ★ 3.0
AjinRated ★ 2.0