Titles you rated
SaltRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
7 Women and a MurderRated ★ 2.5
Be With YouRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
Drowning LoveRated ★ 2.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
The Tiger and the SnowRated ★ 4.0