Titles you rated
Reborn as a Vending Machine, I Now Wander the DungeonRated ★ 1.0
One Punch ManRated ★ 4.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Didn't I Say to Make My Abilities Average in the Next Life?!Rated ★ 2.0
A Certain Magical IndexRated ★ 0.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 2.5- Ascendance of a BookwormRated ★ 2.5
Ascendance of a BookwormRated ★ 3.0
Ascendance of a BookwormRated ★ 2.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0- Squid Girl!Rated ★ 3.5
I've Been Killing Slimes for 300 Years and Maxed Out My LevelRated ★ 2.0
Tsukimichi -Moonlit Fantasy-Rated ★ 3.0
Don't Toy with Me, Miss NagatoroRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0