Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 2.5
Gold Kingdom and Water KingdomRated ★ 0.5
Happy-Go-Lucky DaysRated ★ 0.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 1.5
AlienoidRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 3.5
Fortune Favors Lady NikukoRated ★ 2.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
Super 8Rated ★ 1.5
Cats Don't Come When You CallRated ★ 2.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 2.0
Ora, Ora Be Goin′ AloneRated ★ 2.5
WonderRated ★ 3.0
Eternity and a DayRated ★ 2.5