Titles you rated
Trigun StampedeRated ★ 4.0
My Dear ExesRated ★ 1.5
Eye Love YouRated ★ 1.5
WomanRated ★ 2.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.0
Final Fantasy XIV: Dad of LightRated ★ 0.5
Reborn RichRated ★ 1.5
Tokyo BachelorsRated ★ 0.5
What Did You Eat Yesterday? Season 2Rated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 2.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 1.0
Kanojo wa Kirei dattaRated ★ 2.0
Brush Up LifeRated ★ 2.0
Pension MetsaRated ★ 2.0
Castaway DivaRated ★ 2.0
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 1.0
Divorce Attorney ShinRated ★ 1.5
Nirvana in FireRated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 1.5
The Great White TowerRated ★ 3.0